درباره صم

جواهری صم
جواهری صم
جواهری صم

پیشینه صم

جواهری صم

گالری طلا و جواهرات صم با بیش از نیم قرن سابقه و با هدف ارائه بهترین خدمات و عرضه محصولات با کیفیت همراه با به روزترین طراحی‌ها، در خدمت شما عزیزان می‌باشد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا یکی از بزرگترین خانواده طلا و جواهر در سطح کشور شناخته شود. تمام محصولات و طرح‌های این مجموعه برگرفته از لوگوی صم و به صورت انحصاری متعلق به برند صم می‌باشند. در طی این سال‌ها، صم گالری سعی کرده است که خواسته‌های مشتریان را در تمام مراحل، از طراحی دستی تا ساخت و پرداخت نهایی کار منعکس کند.

کلمه صم برگرفته شده از اسم مدیران این مجموعه (صادق اثنا عشری و مریم رفیعی) است که به معنای بخاطر سپردن می‌باشد. لوگو و طرح محصولات این مجموعه از چشم صم الهام می‌گیرند زیرا از نظر ما، چشم انسان بیانگر احساسات است و هر آن چیزی را که ببیند در ذهن ثبت می‌کند به همین منظور ما، بر این باور هستیم تا با ارائه محصولات خاص و درجه یک، مشتریانمان این برند را به ذهن بسپارند. این مجموعه با پشتوانه دیرینه خانوادگی آقای اثنا عشری و همت و تلاش دیگر اعضای این مجموعه، به سرعت جایگاه خود را در این صنف پیدا کرده و برند خود را که معروف به چشم صم است در سال ۱۳۹۷ ثبت ملی و شروع به فعالیت در این حوزه کردند.

جواهری صم

محصولات صم

صم گالری علاوه بر محصولات چشم صم که ثبت خود مجموعه می‌باشد، محصولات دیگری از برندهای روز دنیا با توجه به سلیقه مشتری نیز با بهترین کیفیت، طراحی و تولید می‌کند. 

فعالیت صم، در عرصه تولید جواهرآلات (از قبیل انواع دستبند، گردنبند ،انگشتر، گوشواره…) و همچنین محصولات متنوع و گسترده‌ای که در آینده به این مجموعه اضافه می‌شود را پوشش می‌دهد.

جواهری صم
جواهری صم

چشم انداز صم

با توجه به افزایش توانایی‌های سخت افزاری و تجهیز به روز ادوات تولید در این مجموعه، انتظار می‌رود صم گالری با دستیابی به سهم بیشتر بازار داخلی در چند سال آینده و توسعه خدمات به سراسر ایران پا به عرصه رقابت با برندهای معتبر داخلی بگذارد.

ما همچنان به تلاش خود در جهت ارتقای خدمات به مشتریانمان ادامه می‌دهیم چرا که بر این باوریم آنان شایستگی بهترین‌ها را دارند و در این مسیر همراه ما هستند.

جواهری صم

سوالات متداول

صم به چه معنا است؟

صم به معنای به خاطر سپردن و در ذهن ماندن است.

عیار طلاهای صم چقدر است؟

تمامی طلاها ۱۸ عیار هستند.

آیا طلای دست دوم هم خریدار هستید؟

بله همراه با فاکتور 

اجرت کارهای صم چقدر است؟

اجرت تمامی کارها ۲۵% است و اینکه مالیات و ارزش افزوده نداریم.

صم طرح‌های سفارشی هم تولید می‌کند؟

بله، با بهترین کیفیت برای شما ساخته می‌شود.

هر سکه چند گرم است؟

۸.۱۳۰ گرم است.

چطوری طلاهایمان را نو کنیم؟

از طریق آبکاری و پرداخت طلا می‌توانیم طلای شما را نو کنیم.

آیا صم کار آبکاری نیز انجام می‌دهد؟

بله، ما در صم آبکاری طلا نیز انجام می‌دهیم.

رویه ارسال صم چگونه است؟

برای ارسال محصولات در تهران هزینه پیک ۲۵ هزار تومان است و برای شهرستان‌ها از طریق پست ارسال انجام می‌شود.

نحوه ارسال شما چگونه است؟

ارسال محصولات ما، با پیک خود صم درب منزل است.